Musele Damla

Musele Damla (SL1029)

Marka : Musele
İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : 64,26 TL  + KDV
İndirimli : 60,98 TL  + KDV
KDV Dahil : 65,86 TL
Toplam Stok Adedi : 1000
67,51 TL 'den başlayan taksitlerle

Musele Bayan Damla İçeriğiMusele damlanın içinde doğada yüzyıllardır , Vitamin B3 (Niasin), Horny Goat Weed, Avena Sativa, LArginin, Guarana, Isırgan otu, Yohimbe, Cordyceps, Damiana, Panax Ginseng, Ginkgo Biloba, Xanthoparmelia Scabrosa, Cnidium Monnier Solutab Malzemeler: Dikalsiyum fosfat, Selüloz, Magnezyum Stearate ve silis gibi elementlerin harmanlaması vardır.

08 Aralık, Çarşamba

Musele Bayan Damla İçeriği

Musele damlanın içinde doğada yüzyıllardır , Vitamin B3 (Niasin), Horny Goat Weed, Avena Sativa, L-Arginin, Guarana, Isırgan otu, Yohimbe, Cordyceps, Damiana, Panax Ginseng, Ginkgo Biloba, Xanthoparmelia Scabrosa, Cnidium Monnier Solutab Malzemeler: Dikalsiyum fosfat, Selüloz, Magnezyum Stearate ve silis gibi elementlerin harmanlaması vardır.


Musele'ın herhangi bir yan etkisi var mıdır?


24 saat içinde 2 dozdan fazla uygulanması tavsiye edilmez.


Musele Bayan Damla KULLANIM:Gerektiği Durumdan öncesinde musele damla asitli olmayan kola vb. içecekler haricinde herhangi bir içeceğe 7-10 damla arası damlatılır.Kapalı olarak serin ve kuru yerlerde muafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklanmalıdır. Açıldıktan itibaren 1 ay içerisinde tüketilmelidir.

Benzer Ürünler