Ürünler Hakkında


            Saklıkeyf sitesinin ürünlerinde önceliği her zaman kalitedir. Kaliteli olmayan veya müşterileri memnun etmeyecek ürünler kesinlikle site içerisinde kendine yer edinememektedir. Saklıkeyf sitesi içerisinde oldukça geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Ürünler genel hatları ile 6 kategoriye ayrılmıştır. Bu kategoriler; cinsel bakım ürünleri, şişme mankenler, vajina & bebek ürünleri, dildo & vibratör bölümü, fantezi giyim ve diğer fantezi ürünleri olarak sıralanabilir.

            Saklıkeyf sitesi ürünlerinin kategorize edilmesindeki amaç kullanıcıların ürünlere hızlı bir şekilde ulaşabilmesini sağlamaktır. Kategoriler kendi içlerinde yeniden parçalara ayrılmaktadır. Buradan ziyaretçi siteye hangi ürüne bakma amacı ile geldiyse, hiç vakit kaybetmeden doğrudan ulaşabilmektedir.

            Site içerisinde tekstil ürünleri gibi vücuda temas eden ürünler olduğu gibi, penis büyütücü kremler gibi doğrudan sürülebilir ürünler de bulunmaktadır. Bu sebeple Saklıkeyf uzman ekibi ürünleri seçerken öncelikle sağlık açısından kontrollerinin yapılmış olmasına dikkat etmektedir. Site içerisinde bulunan tüm ürünler, kontrollerden geçmiş, zararsız ürünlerdir. Müşterilerimiz gönül rahatlığı ile tüm ürünlerimizi kullanabilirler.

            Kremlerde ve fantezi giyim ürünlerinde olduğu gibi, vibratör ve dildo ürünlerinde de öncelikle sağlık kalite kontrolünden geçirilmiştir. Kullanıcılar için tehlikeli ve zararlı olacağı düşünülen hiçbir ürün siteye aktarılmamıştır. Ancak vibratör, dildo seçimlerinde müşterilerin kendi fiziksel alerjilerini bilmesinde fayda vardır. Örneğin metal alerjisi olduğunu bilmeyen bir kişi için metal vibratör tehlike yaratabilmektedir. Dolayısıyla vücuda doğrudan temas eden bir ürün almadan önce kan tahlili yaptırarak temel alerjik maddeleri öğrenmek faydalı olacaktır

            Saklıkeyf sitesi içerisindeki ürün çeşitliliği ülkemizde satış yapan hiçbir sitede olmadığı kadar fazladır. Diğer sitelerde ürünler karışık bir şekilde siteye dağıtılmış olup, birçoğu sağlık kontrollerinden geçirilmemiştir. Saklıkeyf müşteri memnuniyetini ve kaliteyi ön plana koyan politikası ile bu tür ürünlere asla yer vermemektedir. Site içerisindeki ürünlerin birçoğu güvenilir adreslerden alınması gereken ürünlerdir. Bu sebeple müşterilerimiz ile aramızdaki ilişkilerin kısa süreli değil uzun süreli olmasını istiyoruz.

            2 yılı aşkın verdiğimiz hizmetlerde de, alışveriş yaptığımız tüm müşterilerimize bu hassasiyeti gösterdiğimize inanıyoruz. Saklıkeyf sitesinde bulunan ürünler, müşterilerin siteye bir kez uğramasını değil devamlı olarak alışveriş yapılabilecek güvenilir bir adres olduğunu benimsemesi için özel olarak oluşturulmuştur.

            Saklıkeyf sitesi, ürünlerinin ve müşteri beklentisinin farkında olarak ürünlerin müşterinin eline ulaşıncaya kadar olan tüm süreçte takibini yapmaktadır. Diğer sitelerde yapıldığı üzere, ürünler elinden çıktıktan sonra gizlilik konusunu elden bırakmamaktadır. Saklıkeyf ürünleri kargo aşamasının son basamağı olan kuryede dahi kimse tarafından bilinmemektedir. Saklıkeyf sitesi ürünleri hakkında gizliliğe son derece önem vermektedir.

            Saklıkeyf sitesinde bulunan ürünler müşterilerimizin ulaşacağı maksimum zevk düşünülerek seçilmiştir. Cinsel yaşamı ile ilgili ihtiyaç duyulan hemen her ürün Saklıkeyf sitesi içerisinde bulunmaktadır. Site içerisinde gezinirken yeni ürünler keşfetmek, fantezi ürünleri seçeneklerini görebilmek mümkündür. Tüm bu ürün yelpazesinin bir arada olması müşterilerin siteden maksimum faydayı almasını sağlamaktadır. Birden fazla ürüne ihtiyaç duyan müşteriler için ise Saklıkeyf çok doğru bir adrestir.

            Tek bir siteden hem fantezi giyim ürünleri, hem dildo ve vibratör seçenekleri hem de şişme mankenler gibi birçok alana erişim sağlamak mümkündür. Ayrıca sitede bulunan her kategoride, oldukça kaliteli ürünler yer almaktadır. Site içerisinde bulunan bazı ürünler yurt dışından getirilmektedir. Bu ürünlerin fiyatları dolar kuru üzerinden hesaplanmaktadır. Ürünlerin fiyat bölümünde hem Türk lirası hem dolar olarak fiyatı gösterilmektedir.

            Ürünlerden memnun kalınmaması halinde değişim ve iade yapılabilmektedir. Değişim ve iade koşulları sitenin bilgilendirme kısmında bulunabilir. Site ürünleri çok kaliteli olduğundan genellikle müşteriler ile iade faaliyetleri yaşanmamaktadır. Site fantezi giyim ürünleri vücut ile doğrudan temas ettiğinden saten ve deri gibi sağlık problemi yaratmayacak kumaşlardan üretilmektedir. Giyim ürünlerinde müşterilerin bir problem yaşamaması için, her ürünün inceleme sayfasında beden ölçüleri ile ilgili bir tablo bırakılmaktadır.

            Saklıkeyf sitesi içerisinde her insana uygun ürünler bulunabilmektedir. Site içerisindeki giyim ürünlerinde de hemen her kategori için büyük beden bölümü de bulunmaktadır. Büyük bedenler için ayrı bir beden tablosu bulunmaktadır. Fotoğraf çekimleri de büyük beden mankenleri ile özel olarak çekilmiştir. Büyük beden fantezi giyim ürünleri arayan ancak bulamayan müşterilerimiz için, her gün yeni çeşit ve modeller siteye eklenmektedir.

            Site içerisinde bulunan her ürün için, inceleme sayfasında ürün özellikleri ayrıca belirtilmiştir. Buradan ürünler hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak mümkündür. Ayrıca bir ürün müşteri tarafından belirlendiğinde ve beğenildiğinde, benzer ürünleri de yine inceleme sayfasından görüntüleyebilir.

            Saklıkeyf sitesi, ürünlerine son derece güvenen ve kalitesi ile ön plana çıkan bir sitedir. Bu sebeple ürünlerin inceleme sayfasında ayrıntılı bir şekilde görüntülenebilmesine olanak sağlamıştır. Buradan bile ürünün kalitesi ve malzemesi hakkında bilgi sahibi olmak mümkündür. İnceleme sayfasında ürünler ile ilgili başka fotoğraflar da bulunmaktadır. Müşteriler diğer fotoğraflar ile de ürün hakkında bilgi sahibi olabilirler. Ürünlerin kalitesinden memnun kalmayan müşterilerimiz için iletişim kanalları her zaman açık tutulmaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR