Kargo ve taşıma bilgileri

           Saklıkeyf sitesi, üyelerini kargo ve taşıma sürecinin son anına kadar düşünen bir hizmeti benimsemektedir. Sitemiz için en öncelikli şart müşterilerin güvenliğidir. Karşılıklı güven ve saygıya dayalı ilişkilerin daha uzun süreceğine olan inancımız, 10 yılı aşkın tecrübemizden kaynaklanmaktadır. Müşterilerimizin bize duyduğu güven, üretimden müşteriye teslime kadar her aşamada arkamızda duran büyük bir güçtür. Saklıkeyf sitesi, tüm işlemlerinde gizliliği esas almaktadır. Sistemde kayıtlı olan müşterilerin kişisel bilgileri asla 3. kişiler ile paylaşılmamaktadır. Aynı şekilde kargo ve taşıma süresince müşteri bilgileri, asla 3. kişiler ile paylaşılmamaktadır.

 

            Kargo ve taşıma bilgileri konusunda sitemiz üzerinden verilen siparişler çeşitlilik göstermektedir. Sitemizde bulunan " Aynı Gün Kargo " kategorisinde bulunan ürünler, sipariş edildiği saat iş saatleri içerisinde ise, aynı gün kargoya verilmektedir. Siparişler Ege bölgesinde ikamet eden müşterilerimize büyük olasılık ile hemen sonraki gün, diğer iller için ise sonraki gün ulaşım sağlamaktadır. Aynı gün kargo kategorisinde bulunana ürünler için genellikle kargo ve geç ulaşım problemi yaşanmamaktadır.

 

            Saklıkeyf sitesi, ürünlerin kısa süre içerisinde tamamen güvenli ve bir hasar ile karşılaşmadan müşterilere teslim edildiğinden emin olmak istemektedir. Bu sebeple tüm ürünler zarar göremeyecek şekilde özenle paketlenmektedir. Özenli bir şekilde ve her ürünün hassasiyetine göre paketlenen ürünler, kargoya en kısa süre içerisinde ulaştırılmaktadır.

 

            Kargo ve taşıma süresi boyunca alıcının herhangi bir bilgisi dışarıdan 3. kişiler ile paylaşılmamaktadır. Paketler içerisinde olan ürünler ile ilgili bilgiler de taşıma şirketleri tarafından ayrıntılı bir şekilde bilinmemektedir. Dolayısıyla tamamen güvenli şekilde taşıma işlemi gerçekleştirilmektedir. Saklıkeyf aracılığı ile alışveriş yapan müşteriler genellikle bu güveni deneyimledikten sonra sitemiz üzerinden alışveriş yapmaya devam etmektedirler. Sitemiz içerisindeki kalite ve çeşitlilik üyelerimizin geri dönüşlerinden kaynaklanmaktadır.

 

            Kargo ve taşıma konusunda kullanıcıların dikkat etmesi gereken konular vardır. Bunlardan en önemlisi, kurye geldiğinde ürünün tamamen kontrol edilerek teslim alınmasıdır. Ürün içerisinde ve etrafında herhangi bir deformasyon müşteri tarafından fark edilirse üren kesinlikle teslim alınmamalıdır. Ürünün her yönden fotoğrafı çekilerek Saklıkeyf sitesi iletişim adreslerinden biri aracılığı ile paylaşılmalıdır ve kuryeye tekrar teslim edilmelidir. Bu şekilde gerçekleşen işlemler sonucunda Saklıkeyf sitesi gereken önlemleri daha sıkı bir şekilde alacak ve müşteri için azami dikkat edecektir. Ancak ürünün kuryeden teslim alınması halinde sitenin gerçekleştirebileceği bir faaliyet alanı kalmamaktadır. Bu noktadan sonra ürünün başına gelebilecek herhangi bir zaruri olay müşterinin sorumluluğundadır.

 

            Teknolojik ürünler içinse, ürün kaynaklı çıkan problemler garanti kapsamında olabilmektedir. Garanti kapsamı dışındakiler ürünün üretici firması ile iletişim kurularak çözüme kavuşturulabilir.

 

            Saklıkeyf sitesi, ürünlerinin müşterilerine tamamen doğru bir şekilde ve eksiksiz ulaştığından emin olmak istemektedir. Bu sebeple tüm ürünler kendi özellikleri dikkate alınarak, en doğru olacak şekilde paketlenmektedir. Ürünün ambalaj ve paketlemesi tamamen sağlam malzemeler kullanılarak yapılmaktadır. Kargo ve taşıma süresi boyunca ürünün başına herhangi bir olağanüstü hal gelmemesi için azami dikkat edilmektedir. Ürünün paketlemesinde kullanılan her bir materyal kullanıcılar düşünülerek özenle seçilmiştir. Bu sebeple Saklıkeyf kullanıcıları gönülleri rahat bir şekilde ürünlerinin kargo edilmesini isteyebilirler. Kargo ve taşıma sürecinde istisnai durumlar haricinde hiçbir problem yaşanmamaktadır.

 

            Saklıkeyf siparişlerinin müşteriler ile buluştuğu anlarda, müşteri sipariş üzerinde deformasyon olduğunu hissediyor ise, sitenin iletişim numaralarını kullanarak etkileşime geçebilmelidir. Bu sayede problem büyümeden, iletişim halinde çözüme kavuşturulabilmektedir. Ürün bu işlemler sırasında kuryeden teslim alınmamalıdır. Kuryeden teslim alındıktan sonra ürünler üzerindeki hasarlardan Saklıkeyf sorumlu değildir. Bu sebeple ürünler telim alınmadan önce tutanak tutulmasına azami şekilde dikkat edilmelidir.

 

            Kuryeden ürün teslim alınmadan önce ürün dikkatlice incelenerek, kurye yanında açılmalıdır. Ürün üstünde bir deformasyon var ise, tutanak tutulmalıdır. Tutanak tutulan ürünler için site üzerinden değişim yapılabilmektedir. Bu ürünler ile ilgili fotoğraf ve bilgiler Saklıkeyf sitesine ulaştırılmalıdır. Ulaşım için site içerisinde bulunan ulaşım bilgilerinden info@saklikeyf.com veya +90 850 303 69 99 kullanılabilmektedir.

 

            Saklıkeyf sitesi kullanıcılarını her anlamda düşünen ve her zaman ekonomik alışverişlerden yana olan bir sitedir. Bu sebeple müştehilerini kargo aşamasında da düşünerek 130 TL ve üzerindeki değerlerde olan alışverişlerde kargo ücreti site tarafından karşılanmaktadır. Yani sepete eklediği ürünler 130 TL miktarını geçen müşteriler kargo ücreti vermeden ürünlerine ulaşım sağlayabilmektedirler. Bu fırsat kesinlikle kaçmaz. Saklıkeyf sitesi oldukça ekonomik ürünleri çeşitli fırsatlar ile kullanıcılarına sunmaktadır. Kargo fırsatları da dönem dönem değişiklik gösterebilmektedir. Şu sıralar uygulanan 130 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo imkanı da bu fırsatlardan biridir. Siteyi aktif bir şekilde takip eden ve kullanan müşteriler bu fırsatı kaçırmadan ürünleri sepetlerine ekleyebilirler.

 

            Site üzerinden yapılan alışverişlerde bazı ürünler stoklarda sınırlı kalabilmektedir. Bu ürünlere ana sayfada bulunan " Stoklarla sınırlı ürünler " başlığından ulaşılabilmektedir. Bu ürünler arasında beğenilen çeşitlerin bir an önce sipariş edilmesi önerilmektedir, keza kategoride bulunan ürünler oldukça kısa sürede tükenebilmektedir. . .