Kargo ve Taşıma Bilgileri 

Sitemiz üzerinden verdiğiniz tüm siparişleriniz MNG Kargo aracılığı ile gönderimi sağlanacaktır. 

Verilen siparişler de, kargo bedeli sepet tutarına yansıtılmaktadır. Bu yüzden toplam sepet tutarının dışında, MNG Kargo Şubesine ekstra kargo ücreti ödemesi yapmanız gerekmez. 

 Aynı gün etiketine sahip olan ürünler, saat 17.00'a kadar verilen siparişleriniz de aynı gün kargoya teslim edilir.  Cumartesi günleri için saat 12.00'a kadar verilen siparişleriniz, aynı gün teslim edilir. 

Mahremiyetinizi çok önemsiyoruz. Bu yüzden, verdiğiniz siparişler de paket gizliliğini ön planda tutuyoruz. Sitemiz üzerinden verdiğiniz siparişleriniz, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenir. Kargo şubesine, MNG Kargo Poşetlerine paketlenmiş şekilde teslim edilir. 

Siparişini verdiğiniz tüm ürünler, kargo paketi üzerinde herhangi bir Erotik Shop ibaresi yer almadan ve paket içeriği ile ilgili ürün bilgisi içeren herhangi bir bilgi bulunmadan kargolanır. Siparişleriniz de, gönderici firma olarak Saklıkeyf ismi geçmez. Şirket ticaret ünvanımız adına gönderim sağlanır.


Siparişleriniz, kargo yetkilisi tarafından anlaşılmayacak şekilde paketlenir. Kargo firması yetkilileri dahi, paket içeriğinde hangi ürünün bulunduğunu bilmezler. Ayrıca, gizli paketlenen ürününüzün üzerinde, gizli paket kilidi etiketi bulunur. Bu kilit, kargonun gizli geldiğini ve paketin açılmadığını garanti eder.

 200 TL ve üzeri alışverişler de, kargo ücretsizdir. Bu tutarın altında verilen siparişler de kargo ücreti sepetinize, 11,00 TL olarak yansıtılmaktadır. Yukarıda da belirtildiği üzere, bu tutar sepetinize eklenmektedir. Bu yüzden kargo firmasına herhangi bir ekstra kargo ücreti ödemesi yapmanıza gerek yoktur.

Kapıda Ödeme Nakit veya Kredi Kartı ile verilen siparişlerde, sepetinize ayrıca 12,50 TL Kapıda Ödeme bedeli yansıtılmaktadır. Bu bedel, MNG Kargo tarafından, verdiğiniz siparişinizin ödemesine aracılık edilmesinden dolayı, ödeme komisyonu olarak belli bir yüzdelik üzerinden firmamızdan tahsil etmektedir. Bu yüzden, Kapıda Ödeme verilen siparişleriniz de, ortalama bir ücret tahsil edilmektedir. Bu bedel, 12,50 TL olarak belirlenmiştir.

Saklıkeyf üzerinden verilen siparişleriniz için, 3 ayrı ödeme yöntemi bulunmaktadır. Kredi Kartı, Havale ve Kapıda Nakit veya Kredi Kartı Ödeme.
Havale ve Kredi Kartı ile verdiğiniz siparişleriniz de, 12,50 TL Kapıda ödeme bedeli yansıtılmamaktadır.  Ayrıca Havale yöntemi ile verdiğiniz siparişleriniz de %5 indirim
sepetinize sağlanır. 
Siparişlerinizi dilerseniz Adrese Teslim dilerseniz Şubeye Teslim şeklinde alabilirsiniz. Siparişinizi, Şubeden Teslim almak istiyorsanız eğer, adres kısmına sadece Mahalle bilgisini yazmanız ve not olarak Şubeden teslim almak istiyorum yazmanız yeterlidir. 

Sitemiz, stoklu/stoksuz şeklinde çalışmaktadır. Saklikeyf.com üzerinde ise, ürünler ikiye ayrılır. Bu ürünler içinde, Aynı Gün Kargo etiketine sahip olan ürünler için geçerli olmak üzere, saat 17.00 'a kadar verdiğiniz siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilmektedir. Bu etikete sahip olmayan ürünler 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Bazı istinai durumlarda ise verdiğiniz siparişleriniz, bu belirtilen sürelerin üzerine bir veya iki gün gecikme yaşanabilmektedir. Bu gibi durumlar da telefon veya eposta adresiniz üzerinden mutlaka bilgi verilecektir. 


MNG Kargo Teslimat süresini, Türkiye geneli şubeleri arasında gerçekleşen standart gönderi hizmeti şehir içi ve şehirlerarası olup her gün teslim olan adreslere mücbir sebepler harici 600 km ye kadar 1 işgünü, 600 km üstü mesafelerde ise 2 işgünü olarak belirtmektedir. Bu bilgi göz önünde bulundurulması durumunda, sipariş verilen adresinize bağlı olarak 1 veya 2 iş günü içerisinde teslimat gerçekleşmektedir. Saklikeyf.com ofisi ve deposu Denizli / Pamukkale 'de bulunmaktadır. 


  

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR