Üyelik Sözleşmesi


             
İşbu Üyelik Sözleşmesi (bundan sonra “SÖZLEŞME” olarak anılacaktır), 15 Mayıs Mh. Kayalık Cad. 18/1 14 adresinde mukim Zümrüt Elektronik Ticaret ve Bilişim Hizmetleri Sanayi Ticaret ve Limited Şirketi (bundan sonra “Saklıkeyf” olarak anılacaktır) ile Saklikeyf.com adresi üzerinden alışveriş yapan müşteriler (bundan sonra “Müşteri” olarak anılacaktır) arasında akdedilmiştir.
 

·                  Saklıkeyf.com sitesini kullanmadan önce bu sayfada bulunan site kullanım şartlarının dikkatlice okunması önerilmektedir. Sitemiz üzerinden alışveriş yapan müşterilerimizin aşağıda yazılmış olan şartların tümünü kabul ettiği varsayılmaktadır.

·                 Sitemiz, Zümrüt Elektronik Ticaret ve Bilişim Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. şirketinin bir malı olarak hizmet vermektedir ve işletilmektedir. Kullanıcılar site üzerinden alışveriş yaparken bu sayfada bulunan şartlara tabi olduğunu ve siteden yaptığı alışverişi sürdürürken; vatandaşı olduğu ülkenin yasaları dahilinde sözleşme imzalayabilme yetkisine, hakkına ve hukuki ehliyetine sahip olduğunu kabul etmiş sayılır. Bunlara ek olarak 18 yaşının üstünde reşit bir birey olduğunu, bu sayfada bulunan site kullanım şartlarını okuduğunu, anladığını ve şartları kabul ettiğini de belirtmiş olur.

     Üyelik sözleşmesi müşteriye ve sitemize, yani taraflara belirli yükümlülükler ve haklar yüklemektedir. Bu sözleşmenin kabul edilmesi durumunda, sözleşmenin yüklemiş olduğu hak ve yükümlülüklerin de taraflar için doğru, eksiksiz, zamanında ve sözleşmede belirtilen şart ve koşular dahilinde yerine getirileceği beyan edilmiş olur.

 

 1.Sorumluluklar

 

 1.1. Saklıkeyf, sunduğu ürünler ve fiyatları üzerinden değişiklik yapabilme hakkını saklı tutmaktadır.

 

 1.2. Sitemiz, müşterilerimizin sözleşmede konu olan ürünlerden, yaşanabilecek teknik arızaların dışında yararlanılabileceğini taahhüt etmekte ve kabul etmektedir.

 

 1.3. Saklıkeyf sitesini ziyaret eden ve siteden alışveriş yapan kişiler siteyi kullanırken tersine mühendislik faaliyetlerinde bulunmayacağını veyahut kaynak kodu elde etmeye çalışmak gibi bir amaca hizmet etmeyeceğini, etmesi halinde 3. kişiler için ortaya çıkabilecek zararlardan sorumlu olduğunu, kendisi için başlatılabilecek hukuki ve cezai işlemleri kabul etmiş olur.

 

 1.4. Site kullanıcıları Saklıkeyf sitesinde zaman geçirirken ahlak kurallarına aykırı, 3. kişilerin hak ve hukuklarını zedeleyici, müstehcen, yanıltıcı, saldırgan, kişilik haklarını yıpratıcı, yasalara aykırı faaliyetleri teşvik eden, telif haklarına uymayan içerikleri üretmeyeceğini ve site içerisinde bu şekilde paylaşım yapmayacağını kabul etmektedir. Kabul etmemesi ve bu faaliyetleri yapması halinde ortaya çıkabilecek zararlardan tamamen kullanıcı sorumludur. Oluşan böyle bir durumda Saklıkeyf yetkilileri kullanıcının hesabını askıya alabilir, tamamen ortadan kaldırabilir veya hakkında yasal bir süreç başlatabilir. Bu sebebe dayanarak, bağlı bulunan ülkenin yargı mercilerinden kullanıcı hesaplarına yönelik bilgi talebi gelmesi halinde onlarla paylaşabilme hakkını da saklı tutmaktadır.

 

 1.5. Site içerisinde bulunan kullanıcıların birbirleri ile yaptıkları görüşmeler ve ilişkileri tamamen kendi sorumluluklarındadır.

 

 2. Fikri Mülkiyet Hakları

 

 2.1. Saklıkeyf  içerisindeki ünvan, patent, marka, tasarım, logo, işletme adı, bilgi ve yöntem şeklindeki tescilsiz veya tescilli olarak bulunan tüm fikri mülkiyet hakları Saklıkeyf sitesinin işleteni ve sahibi olan firmaya veya firmada bulunan ilgili kişiye ait olup ulusal ve uluslararası hukuk çerçevesinde koruma altındadır. Sitenin çeşitli kişilerce ziyaret edilmesi bahsedilen fikri mülkiyet hakları konusunda hiçbir hak vermemektedir.

 2.2. Site içerisinde bulunan bilgilerin hiçbiri çoğaltılamaz, sunulamaz, kopyalanamaz, yayınlanamaz veya aktarılamaz. Site içerisindeki bilgilerin tamamı veya yarım/eksik bir kısmı başka siteler içerisinde kullanılamaz.

 

 3. Gizli Bilgi

 

 3.1. Firma, kullanıcıyı tanımlamak için almış olduğu kişisel bilgileri 3. kişiler ile paylaşmayacaktır. Bu bilgiler " Gizli Bilgiler " olarak anılmaktadır.

 

 3.2. Kullanıcı kişisel bilgilerini, yalnızca promosyon, kampanya, reklam ve tanıtım gibi pazarlama süreci ile sınırlı olacak şekilde, Site sahibi firmanın portföy durumu, demografik bilgiler veya iletişim bilgilerini bağlı bulunduğu grup şirketler ve iştirakleri ile paylaşabileceğine muvafakat ettiğini kabul eder.

 

 3.3. Gizli bilgiler, sadece ülkenin resmi makamları tarafından talep edilmesi durumunda mevzuat hükümleri gereğince açıklama yapılmasının gerekli olduğu hallerde açıklayacaktır.

 

 4. Garanti Vermeme

 

 Sözleşme içerisindeki maddeler yasaların izin verdiği ölçüde geçerlidir. Firmanın sunduğu hizmetler "mümkün olduğu" ve "olduğu gibi" sunulmaktadır. Pazarlanabilme veya belli bir amaca uygun olması halinde veya ihlal konularında tüm zımni garanti konuları da dahil edilerek hizmetler ile ilgili, hiçbir garantide bulunmamaktadır.

 

 5. Kayıt Ve Güvenlik

 

 Siteye üye olan kullanıcılar bilgilerini doğru ve eksiksiz bir şekilde vermek zorundadır. Bu şekilde verilmemesi durumunda sözleşme iptal sayılacaktır. Site kullanıcıyı bilgilendirmeye gereken duymadan sözleşmenin iptali halinde hesabı kapatabilir. Site kullanıcıları belirlediği şifre ve hesap güvenliği konusunda kendisi sorunludur. Aksi durumlarda oluşabilecek güvenlik ihlali, veri kaybı veya donanımların zarar görmesinden firma sorumlu değildir.

 

 6. Mücbir Sebep

 

 Tarafların kontrolünde olmayan; yangın, iç savaş gibi sebeplerden dolayı sözleşme yükümlülükleri yerine getirilemez ise taraflar sorumlu tutulamaz. Bu durumda tarafların yükümlülükleri askıya alınmaktadır.

 

 7. Sözleşmenin Bütünlüğü ve Uygulanabilirlik

 

 Sözleşmede bulunan şartlardan herhangi biri kısmi olarak veya tamamen geçersiz duruma düşerse sözleşmenin kalan şartları geçerli olmaya devam edecektir.

 

 8. Sözleşmede Yapılacak Değişiklikler

 

 Firma, sitede verdiği hizmetleri ve sözleşme şartlarını istediği zaman değiştirebilir. Değişiklikler site üzerinden yayınlandığı andan itibaren geçerli olmaya başlayacaktır.

 

 9. Tebligat

 

 Sözleşme ile ilgili bulunan tüm bildirimler, kullanıcının belirttiği e-posta adresi ve firmanın bilinen e-posta adresi üzerinden yapılacaktır. Kullanıcı e-posta adresini değiştirmesi halinde 5 gün içerisinde yazılı bir şekilde siteye bildirmelidir, bildirilmemesi durumunda eski e posta adresine yapılan tebligat geçerli sayılacaktır.

 

 10. Delil Sözleşmesi

 

 Kullanıcı ve firma arasında sözleşme ile ilgili çıkabilecek uyuşmazlıklarda tarafların bilgisayar kayıtları, kayıt ve belgeleri, defter bilgileri 6100 sayılı Hukuk Mahkemesi Kanunu dahilinde delil olarak kullanılabilecektir.

 

 11. Uyuşmazlıkların Çözümü

 

 Sözleşmenin uygulaması ve yorumlanması ile ilgili her türlü uyuşmazlığın çözümünde Denizli (Merkez) Adliyesi Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

 

12. Üyelik iptali

 

 Üyeliklerini iptal etmek isteyen kullanıcılarımız iletişim adresinde müşteri hizmetlerimizi ulaşıp durumu bildirdiği taktirde üyelik silinmektedir

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR