Sipariş ve Teslimat

            Saklıkeyf üzerinden yapılan alışverişlerde kullanıcılara birer sipariş numarası verilmektedir. Sipariş numarası müşterilerimizin ürünlerinin durumunu öğrenmesi için kullanılmaktadır. Sipariş durumu; siparişin kargoya verilip verilmediği, kargonun takibi, nerede ve ne aşamada olduğu gibi bilgilerin ayrıntılı bir şekilde yer aldığı bölümdür.
 

Siparişlerim ve Takip Yöntemi

 

           Sipariş takip bölümünün kullanılması oldukça kolaydır. Site içerisinde hesabı olan kullanıcılar, sağ üst bölümden hesaplarına giriş yaptıktan sonra, aynı bölümden " Hesabım " yazısına tıklamalıdır. Buradan hesap bilgileri ile ilgili ayrıntılar görüntülenmektedir. Hesabım bölümünde, bir " Siparişlerim " kısmı bulunmaktadır. Buradan önceki tüm siparişlerin bilgisine ulaşmak mümkündür. Siparişlerim bölümüne girdikten sonra, 2 sekmeli bir sayfa kullanıcıyı karşılamaktadır. Bu sayfada " Tamamlanan Siparişler " ve " Ödemesiz Siparişler " görüntülenmektedir. Buradaki tabloda sipariş numarası, sipariş tarihi, durum ve ödeme yöntemi görüntülenebilmektedir. Sipariş daha yola çıkmadıysa hazırlık aşamasında, yola çıktıysa kargoya verildi durumları kullanıcıları karşılayacaktır. Sipariş kullanıcıya ulaştıktan sonra bu bölüm sipariş tamamlandı şeklinde değişiklik gösterecektir.

 

Üye Olmadan Sipariş Takibi

            Site içerisinde hesabı olmayan kullanıcılar da siparişlerini takip edebilmektedir. Siparişlerini takip edebilmek için, alışveriş sonucunda elde ettikleri sipariş numarasını bir yere not etmeleri gerekmektedir. İşlemler sipariş numarası üzerinden yapılacaktır. Saklıkeyf internet sitesi içerisinde üyeliği bulunmayan ancak sipariş vermiş ve siparişinin durumunu öğrenmek isteyen müşterilerimiz, sitenin alt kısmında bulunan bilgilendirme menüleri bölümünden sipariş takibi yazısına tıklamalıdır. Sipariş takibi yazısına tıkladıktan sonra kullanıcıların karşısına, sipariş numarası istenen bir sayfa açılacaktır. Buradan numara ile sipariş sorgulaması yaparak siparişlerinin ne durumda olduğunu ayrıntılı bir şekilde öğrenebilirler.

            Sipariş takip bölgesinde yola çıkan ürünler için " Kargoya Verildi " ibaresi yer almaktadır. Daha ayrıntılı kargo takibi yapmak isteyen kullanıcılarımız olabilir. Bu noktadan sonrası kargo şirketi ile müşteri arasında yapılacaktır. Sipariş ile ilgili ayrıntılı bilgilendirme almak için, sipariş kargoya verildiğinde müşteriye mesaj olarak gelen kargo numarası üzerinden takip yapılması gerekmektedir. Takip numarası kargo şirketinin internet sitesi üzerinden arandığından kargonun olduğu duruma dair daha ayrıntılı bir sonuca ulaşmak mümkündür.
 

Üyelik ve Sipariş Takibi      

 

         Saklıkeyf sitesi içerisinde hesap oluşturmak, sipariş vermek, ürünleri site içerisinde bulmak ve ürünlerin sipariş sürecindeki takibini yapmak oldukça kolaydır. Bunun sebebi sitenin müşterilere özel olarak, kolay ve hızlı bir kullanım için tasarlanmış olmasından kaynaklanmaktadır. Site içerisinde işlem yapmak ve işlemlerin devamında gelen süreçleri takip etmek her zaman birkaç tık ile halledilebilir özelliktedir. Saklıkeyf internet sitesi içerisinde verilen siparişler en kısa sürede hazırlanarak kargo şirketine teslim edilmektedir. Kargo şirketine verilen ürünler oldukça kaliteli bir paketleme sürecinden geçirilmektedir. Saklıkeyf sitesi bünyesinde fantezi ürünleri, kıyafet, kostüm ve teknolojik ürünler bulunmaktadır. Çok çeşitli olan ürün skalası sebebiyle ürünlerin kargoya hazırlanma süreci de aynı derecede çeşitlenmiştir. Her ürün, kendine özgü bir şekilde paketlenmektedir.
 

Kargo da Yaşanabilecek Problemler Hakkında

 

           Yine de kargo esnasında oluşabilecek problemler için iletişim yolları kullanılabilir. İletişim seçeneklerine sitenin alt kısmında bulunan " İletişim " başlığından ulaşmak mümkündür. Saklıkeyf sitesinin tecrübeli kadrosu, müşterilerimize daha kaliteli bir hizmet vermek için telefon ve e mail hesabının başında hazır beklemektedir. Ürünlerde doğabilecek problemler için iade ve değişim kuralları uygulanmaktadır. Bu noktada müşterilerimizin dikkat etmesi gereken, kötü ve yıpranmış görünen kargoları kurye yanında fotoğraflanarak tutanak tutmalarıdır. Böylece iade ve değişim ile ilgili işlemler çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

 

Sipariş ve İade

       
     Saklıkeyf sitesinden sipariş veren kullanıcılarımız, ürünü aldıktan sonra eline ulaşmadan iade etmeye karar verdiyse bunu site ile konuşarak yapması gerekmektedir. Ürün site tarafından kargoya verilmeden iade işlemleri gerçekleştirilirse, ürün hiç kargoya verilmeyecek ve doğrudan para iadesi işlemlerine geçilecektir. Ürünün nerede olduğunu müşterilerimiz, Saklıkeyf internet sitesinin bilgilendirme menüsünde bulunan sipariş takibi bölümünden öğrenebilmektedirler. Sipariş takibi oldukça faydalı ve avantajlı bir hizmettir. Saklıkeyf kullanıcılarına her zaman daha iyi ve daha kaliteli bir hizmet sunabilmek için site üzerinden güncellemeler ve değişiklikler yapacaktır.


            Saklıkeyf sitesi sipariş takibi bölümünü her gün düzenli olarak güncellemektedir. Ürün bir sonraki aşamaya geçtiğinde, tecrübeli ve uzman Saklıkeyf kadrosu internet sitesi üzerinden ürün bilgilerini ve durumunu güncellemektedir. Böylece kullanıcılar sipariş takibinden durum öğrenmek istediklerinde her zaman en güncel ve en doğru bilgilere ulaşım sağlamaktadır. Saklıkeyf sitesi olarak kullanıcılarımızın sitemizden memnun ayrılması ve ürünlerim ellerine ulaşıncaya dek azami dikkat ile yardımcı olunması bizim için önemlidir. Sipariş takibi de bu sürecin bir parçasıdır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR