SK HAKKINDA

2017'den bugüne tek bir gaye uğruna hizmet vermeye başlayan SK, müşteri memnuniyeti ve gizliliği odaklı çalışma prensibi ile birçok müşterisinin memnuniyetini kazanmayı başarmıştır. Müşteri menfaatleri doğrultusunda hareket eden Saklıkeyf, sipariş verme noktasından, siparişi teslim etme noktasına kadar, tüm alışveriş deneyimi boyunca, 'Hazzı doruklara' çıkarmanın hedefi doğrultusunda yol almaktadır. Bu sebeple SK müşterileri, bir alışverişten çok daha öte bir deneyim yaşamaktadırlar. 

          Birçok konuda taklitleri ve rakipleri aynı sektör de hizmet vermeye başlasalar bile dahi, hiçbir sebep, gerekçe veya bahane vizyonunundan vazgeçmeye sebep olmaksızın devam etmektedir.Her geçen gün daha da gelişerek ve büyüyerek yoluna devam etmektedir. Bu vizyon süreci boyunca, gelişmenin vermiş olduğu bazı müşteri taraflı aksatmalar veya gecikmeler yaşanmış olsa bile, müşterilerinin gönlünü bir şekilde almayı, bu şartlar altında mağduriyeti gidermeye odaklı yaklaşımda bulunarak ve tarafların mağdur olmaması adına özenli ve titiz bir çalışma hayatını benimseyerek, müşteri odaklı bir yaklaşım biçimi ile farklı bir deneyim yaşatmanın gayesi içerisinde hizmetine devam etmektedir.  

 

           Saklıkeyf için, mahremiyet öncelikli ve önemli bir konudur. Özellikle önemsediği bir husustur ki bu da daimi müşterilerinin özellikle Saklıkeyf'i tercih etmelerindeki önem arz eden gerekçeleridir. Müşterilerinin mahremiyetlerini önemser ve bu konu ise SK için özel ve gizlidir. Alışveriş sürecinin tamamında, SK ile sipariş veren müşterilerinin arasında gizli bir süreç ilerletmeye çalışır. Kargo yetkilileri dahi, paketin içeriği hakkında bilgi sahibi olmaması adına, tüm yasal çerçevelerin imkan verdiği tüm sınırları sonuna kadar kullanır.Bunların doğrultusunda hareket eder ve bu durumu gerçekten önemser. Müşteriler ise bu sürecin sonunda, siparişlerini teslim aldıklarında, siparişlerini gizli bir şekilde teslim aldıklarından emin olurlar. Bu durum ise, SK ile müşterileri arasındaki mahremiyet, özel hayat, gizlilik ve güven meselelerini ne derece dikkate aldığını gösteren bir izah anlamını taşır. 

 


          Ayrıca, müşterilerinin tüm süreci yakınen adım adım takip edebilmeleri adına ve de vermiş oldukları siparişleri de yalnızca kendileri teslim alabilmeleri adına her kargo aşamasasında, müşterilerine SMS ile bilgilendirmesini yapmaktadır. Takip numarası ve kargonun o an için bulunduğu konum ve durumun güncellemesi esnasında, SK ekibi tarafından geliştirilen özel bir sistem aracılığıyla sms ile bilgilendirmesi yapılmaktadır. Bu süreç ise tamamen müşterilerin, bu alışveriş deneyimin her aşamasında bilgi sahibi olması ve gizli olarak yürütülen bu süreçte tamamıyla, ilgili müşterinin bizzat kendisinin kargoyu teslim alması amaçlanmaktadır. 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR