Gizlilik ve Kullanım şartları

 

            İşbu kullanım şartları ve gizlilik ilkeleri www.saklikeyf.com internet sitesi için geçerlidir. Site üzerinden alışveriş yapacak ve hizmetlerden yararlanacak kullanıcıların, bu sözleşmede yer alan maddeleri kabul ettiği varsayılmaktadır.Dolayısıyla bu sayfada yer alan maddelerden herhangi birini kabul etmiyorsanız siteyi kullanmamanız önerilmektedir.
 

            Saklıkeyf internet sitesi, kullanıcılarına dair tüm bilgileri koruyacağını taahhüt etmektedir. Siteye üye olurken veya alışveriş yaparken verilen bilgileri korumak ve gizliliğini ihlal etmemek için, Saklıkeyf alabileceği her türlü önlem ve tedbiri almaktadır. Siteye teslim edilen hiçbir bilgi alakasız 3. kişiler ile paylaşılmayacaktır. 
 

            Siteye üye olurken ve alışverişin sipariş aşamasında kullanıcılardan belirli bilgiler istenmektedir. Bu bilgiler kullanıcının site içerisinde tanımlanması ve ayrıştırılması için kullanılmaktadır. Alışveriş esnasında alınan tüm bilgiler ise, alışverişin gerçekleşebilmesi için zaruri nitelikte olan bilgilerdir. Siteye üye olma süreci tarafların onayları ile gerçekleşmektedir. Dolayısıyla üye kişilerin kullanım şartlarını ve gizlilik ilkelerini de kabul ettiği varsayılmaktadır.

           Saklıkeyf sitesi, kullanıcıların verdiği bilgiler ve onaylamalar doğrultusunda çeşitli bildirimler gönderebilmektedir. Bu bildirimler kullanıcının istekleri doğrultusunda gerçekleşir. Sitenin alt kısmında bulunan yeni ürünlerden haberdar olma hizmetinden faydalanmak isteyen kullanıcıların e-mail adreslerine yeni ürünler ile ilgili gelişmeler ve son bilgiler gönderilecektir. Aynı şekilde üye sayfasında bulunan bildirimlerden sms veya e-mail yolu ile haberdar olma kutucuklarından hangisi veya herhangi birinin işaretlenmesi halinde bu bildirimlerde tarafa gönderilecektir. Kullanıcılar bu hizmetleri almaktan vazgeçebilir. Vazgeçmesi halinde site ile iletişime geçilerek, müşteri hizmetleri aracılığı ile onayın kaldırılması gerekmektedir. Kullanıcı onay kaldırmadığı sürece site bildirimleri yollamaya devam edecektir.
 

            Saklikeyf internet sitesi, varlığını sürdürebilmek amacı ile çeşitli çerezler kullanabilmektedir. Bu şekilde kullanıcıya ait İnternet Protokol adresi, tarayıcı tipi, işlem trafiği ile ilgili bilgiler site tarafından otomatik olarak bilinebilir. Bu bilgiler kullanılarak kullanıcıların kimliklkeri saptanamamaktadır. Site de bu şekilde bir faaliyet gerçekleştirmeye çalışmamaktadır. Bu tür bilgiler yalnızca hizmet verilmeye devam edilmesi için kullanılan teknolojiler tarafından otomatik ve istemsiz . bir şekilde toplanmaktadır. Bu tip çerez verilerin kullanımı yalnızca Saklıkeyf sitesinin kullanımına dair daha fazla bilgiye ihtiyaç duyulduğunda kullanılabilmektedir. Sitenin optimum düzeyde çalışıp çalışmadığını görmek için bilgilere ihtiyaç duyulabilir. Bu bilgiler çerçevesinde Saklıkeyf sitesi kendini çok daha geliştirerek, kullanıcıları için daha kaliteli ve yeni sürüm hizmetler geliştirecektir..

            Saklıkeyf sitesi kullanıcılarına dair kişisel bilgilerin saklanmasına ve korunmasına son derece önem vermektedir. Bu konuda bilgilerin doğru şekilde muhafaza edilmesi ve yanlış ellere geçmemesi adına teknolojik önlemler almaktadır. Bu konuda yeni çıkacak gelişmeler doğrultusunda site de kendini geliştirecektir. Saklıkeyf internet sitesi için kişisel bilgilerin korunması ilke edinilmiş bir konudur.

            Saklıkeyf internet sitesi işbu gizlilik politikasında istediği takdirde değişiklik yapabilmektedir. Değişiklikler sitede yayınlandıktan sonra geçerli duruma gelecektir. Kullanıcıların, siteyi aktif olarak kullanırken bu sözleşmeyi kabul etmiş olacaklarından zaman zaman kontrol etmeleri taraflar için daha sağlıklı olacaktır. Site üzerinden gerçekleştirilen faaliyetlerde gizlilik ve kullanım şartlarına ek olara üyelik sözleşmesi de hesap açılırken otomatik olarak kabul edilmiş sayılmaktadır. Bu sebeple siteye üye olan kullanıcıların bu sözleşmeleri okuması ve kabul etmemeleri halinde siteyi kullanmamaları önerilmektedir.

            Saklıkeyf sitesi istendiği durumlarda sitenin varlık amacını değiştirebilir, faaliyetlerini tamamen farklı alanlara yönlendirebilir. Sitenin güncellenmesi veya bakım yapılması gerektiğinde site bir süreliğine erişime kapatılabilir. Bu tip uygulamalar Saklıkeyf sitesinin ilgili kişilerine bağlı olarak gerçekleştirilecektir. Site herhangi bir bildirimde bulunmasına gerek kalmadan, herhangi bir zaman diliminde siteyi tamamen erişime kapatabilir.

            Saklıkeyf internet sitesinde gizli olarak tanımlanabilecek bilgilerin talep edildiği bölümlerde SSL yani Secure Socket Layer yöntemi kullanılmaktadır. Bu yöntem ile bilgiler şifrelenerek korunmaktadır. Site böylece sipariş aşamasında verilen banka bilgileri gibi önemli ve kişisel, gizli bilgilerin 3. şahıslara ya da kötü niyetli kişilere ulaşmasını engellemektedir. Site kullanıcılarının gizli bilgileri olarak ifade edilen tüm bilgilerin korunması ve yanlış ellere geçmemesi için elinden gelen tüm faaliyetleri uygulamaktadır.

            Aynı şekilde kargo esnasında da kişi bilgileri korunmaktadır. İşlemlerin başladığı zamandan ve yerden, bittiği zamana kadar kullanıcılarının bilgilerini paylaşmamaktadır. Kargo firması ve kurye ürünler ile bilgi sahibi değildir. Kullanıcılar bu konuda gönülleri tamamen rahat bir şekilde alışveriş yapabilmelidirler. Saklıkeyf internet sitesi kullanıcılarını yalnızca sipariş zamanına kadar değil, ürünler teslim alınıncaya kadar korumakta ve bilgilerine sahip çıkmaktadır.

            Site aracılığı ile edinilen bilgiler yalnızca gizlilik politikası çerçevesinde kullanılacaktır. Kullanıcılar siteyi kullanırken gizlilik şartlarını ve kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırlar. Site içerisinde belirlenen kurallar Türkiye Cumhuriyeti yasaları tarafından belirlenen kurallara, yasalara ve hükümlere tabidir. Gereken koşullar oluşur ise, şartlar bu yasalara uyularak yorumlanacaktır.

            Sözleşme ile ilgili olarak veyahut haksız fiilden ötürü ortaya çıkabilecek davalarda ya da farklı bir takım şekiller ile aynı koşullardan doğan ya da Saklıkeyf ile ilgili konulardan doğabilecek problem ve uyuşmazlıklar için Denizli Mahkemeleri yetkili olacaktır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR