Penis Kılıfları

Enlarge Sleeve Uyarıcılı Penis Kılıfı Şeffaf Prezervatif Dildo

225,37 TL KDV Dahil
Penis Kılıfları

Penıs Sleeve Penis Kılıfı Klitoral Uyarıcılı Silikon Penis Kılıfı

125,34 TL KDV Dahil
Penis Kılıfları

25 cm e kadar esneme imkanı. Et hassasiyetinde melez rengi, yumuşak, gerçek penis hissi veren realistik penis kılıfı. Gerçeğe yakın dokusu ile penisinizi anında ön kısımdan 2,5 cm uzatacak. Defalarca kullanabilirsiniz. Kullandıktan sonra yıkayıp pudralayarak dezenfekte edip diğer kullanım için kolaylıkla saklayabilirsiniz. PENİS KILIFINI tek kullanabilirsiniz. İsterseniz Penis kılıfınının üzerine prezervatif takarakta kullanabilirsiniz. Tüm penis boyları kullanabilir. Alt kısımından kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Cildi tahriş etmez.

964,01 TL KDV Dahil
Penis Bakım Ürünleri
    YOHIMBINUM LONGTIME CREAM    Erkeklere Özel Penis Kremi 50 ml      KULLANIM ŞEKLİ:    Yohimbinum Longtime kremi, partnerinizle birlikte olmadan ortalama 15 ile 30 dakika öncesinden avuç içine fındık büyüklüğünde bir miktar alarak erkeklik organınıza masaj yaparak iyice yediriniz.
814,12 TL KDV Dahil
Penis Kılıfları
1. sınıf ABS silikon malzemeden üretilmiştir. Uç kısmı destekleyici yumuşak başlıdır. Özel kabartma yüzeyli ve ejderha kafalı özel fantezi yapıdadır.
697,81 TL KDV Dahil
Penis Kılıfları
1. sınıf silikondan imal edilmiştir* Uç kısmı destekleyici yumuşak başlıdır* Özel kabartma yüzeylidir* Esnek yapısı sayesinde penisi tam olarak kavrar Ekstra klitoris uyarıcılıdır.
581,51 TL KDV Dahil
Penis Kılıfları
1. sınıf ABS silikon malzemeden üretilmiştir. Uç kısmı destekleyici yumuşak başlıdır. Özel kabartma yüzeyli ve klitoris uyarıcı yapıdadır.
465,21 TL KDV Dahil
Penis Bakım Ürünleri
Erkeklere özel genital bölge penis kremidir. Penis ve çevresine hafif masaj yaparak uygulayin. Özel formülü sayesinde uygulamadan sonra durulanmasina gerek yoktur.
48,75 TL KDV Dahil
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR